tomasz_19 napisał(a):

|
przecież po twitterze krąży plota, że Tomczyk złamał rękę, dla mnie temat nieaktualny
|
aaaaa
no to jak dla Ciebie nieaktualny to może podpisze z Nami
E: Nami miałem na myśli Wisłę Kraków, bo w końcu z tym klubem łaczony jest Tomczyk a nie ze szprotsonem...