Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85942
Stary 20.01.2020, 13:14
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
przecież po twitterze krąży plota, że Tomczyk złamał rękę, dla mnie temat nieaktualny
aaaaa
no to jak dla Ciebie nieaktualny to może podpisze z Nami

E: Nami miałem na myśli Wisłę Kraków, bo w końcu z tym klubem łaczony jest Tomczyk a nie ze szprotsonem...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 20.01.2020 o godz. 14:15.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując