Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85937
Stary 20.01.2020, 09:34
Szneka napisał(a):Wyświetl post
to, że nie jada na obóz nie znaczy, że zostali odpaleni. pewnie pójdą na wypożyczenie i tam się okaże który z nich nam się przyda a który nie. Zdybowicz Bartosz i Szota młodzi a czy zdolni? zobaczymy
Bartosz ma już rocznikowo 24 lata. Szanujmy się z tym młodym.

Hoyo dobrze zrobi rozegrana pełna runda w rezerwach lub w CLJ. Powiedzmy szczerze, nie ma żadnych szans na jakąkolwiek grę w Ekstraklasie (w najlepszym wypadku "piąty do gry", a najgorszym nawet ósmy). Jednak młody napastnik/skrzydłowy ma więcej okazji na "łapanie" minut. Środkowy obrońca nie ma tej możliwości.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 20.01.2020 o godz. 09:37.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując