Szneka napisał(a):

|
to, że nie jada na obóz nie znaczy, że zostali odpaleni. pewnie pójdą na wypożyczenie i tam się okaże który z nich nam się przyda a który nie. Zdybowicz Bartosz i Szota młodzi a czy zdolni? zobaczymy
|
Bartosz ma już rocznikowo 24 lata. Szanujmy się z tym młodym.
Hoyo dobrze zrobi rozegrana pełna runda w rezerwach lub w CLJ. Powiedzmy szczerze, nie ma żadnych szans na jakąkolwiek grę w Ekstraklasie (w najlepszym wypadku "piąty do gry", a najgorszym nawet ósmy). Jednak młody napastnik/skrzydłowy ma więcej okazji na "łapanie" minut. Środkowy obrońca nie ma tej możliwości.