|
Kolejny mit z czasów Stolarczykowych, że "Szota nie może być taki słaby" i "na pewno zagrałby lepiej od Janickiego tylko Stolarczyk go nie lubi" został obalony.
Dziwi odpalenie Bartosza, chyba uznano, że bez sensu w niego inwestować jak zaraz znowu go kontuzją wyeliminują. Młody też już nie jest.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|