Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85928
Stary 19.01.2020, 21:14
Może jeszcze kadra nie zamknięta, ale myślę że już śmiało można powiedzieć że kadrę mamy szeroką równie mocno jak w sezonie 17/18 pod wodzą Kiko/Carrilo. Jeśli dojdzie jeszcze napastnik to utrzymanie będzie już "tylko" w rękach Skowronka. Zarząd i Rada nadzorcza zrobili "swoje".
Oczywiście musi też dopisać zdrowie najważniejszych graczy, ale przynajmniej nie będziemy skazani na granie duetem Boguski Silva w środku czy innym wariancie bez nominalnego środkowego.
A i sama rywalizacja zmusi do podniesienia poziomu sportowego.
Myślę że każdy Wiślak się cieszy po ostatnich wiadomościach transferowych.
Odpowiedz cytując