Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85902
Stary 18.01.2020, 22:11
Mnie z tych transferów poza klepniętym Żukowem najbardziej ciekawią :


1) potwierdzony Herbert - czy da radę, bo ostatnio w JL2 radził sobie w kratkę, a w Polsce całkiem całkiem. Strzelam, że da radę. w Japonii - szczególnie w niższych ligach gra się piłką szybko i technicznie, moim zdaniem radził sobie średnio, bo na takie granie jest po prostu za klockowaty. To jak Kosowski i Bundesliga. Leserstwo podparte bajeczną techniką w Niemczech po prostu nie miało prawa przejść.

2) Tomczyk - tylko szkoda, że omawiane jest wypożyczenie pewnie bez opcji wykupu... Strasznie niedoceniany w Lechu, a gdy tylko wchodzi na boisko to albo strzela albo śmierdzi golem. Technicznie nie wirtuoz - raczej surówka, ale to jest gość, którego piłka szuka w polu karnym i mógłby się okazać strzałem w dziesiątkę. Tylko, jeśli nie będzie perspektywy wykupu to lipa.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.01.2020 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując