Lvcas napisał(a):

|
Jest przedstawicielem socios, które powinno wymagać od zarządzających klubem transparentności w działaniach. Rozumiem, że nikt konsekwencji tego zaniechania nie poniósł i nikogo to nie interesuje tu?
|
O ile wiadomo to sprawa zamieciona pod dywan, a Wisłocki ostatnio ją bagatelizował. Czyli zero konsekwencji.
Kasę na TS mają dawać samorząd, SA i kibice, a nie jakiś PZPN zaświadczeń o niekaralności żąda...
W kwestii TS-u nie liczcie na jakąkolwiek transparętność, uczciwość czy choćby zwykłą przyzwoitość.