Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22894
Stary 18.01.2020, 14:28
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Jest przedstawicielem socios, które powinno wymagać od zarządzających klubem transparentności w działaniach. Rozumiem, że nikt konsekwencji tego zaniechania nie poniósł i nikogo to nie interesuje tu?
O ile wiadomo to sprawa zamieciona pod dywan, a Wisłocki ostatnio ją bagatelizował. Czyli zero konsekwencji.
Kasę na TS mają dawać samorząd, SA i kibice, a nie jakiś PZPN zaświadczeń o niekaralności żąda...

W kwestii TS-u nie liczcie na jakąkolwiek transparętność, uczciwość czy choćby zwykłą przyzwoitość.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.01.2020 o godz. 14:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując