FraMat napisał(a):

wszyscy powinni wymagać od zarządzających klubem transparentności.
A Socios akurat tego wymogu nie mają w statucie
|
Ale tak jak pisałem kiedyś. Socios ma moralne prawo i większe możliwości do tego, żeby wypywac na rządzących klubem i wymagać transparentności i przestrzegania prawa. Póki co widzę, że przymyka się oko na rzeczy, które są oburzające. Szkoda