Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22860
Stary 17.01.2020, 00:10
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Sam kupuje tam wlasnie z tego powodu. Bija na głowę ofertę z SA
I to jest ważne zdanie. Ty masz głęboko w d... czy kupując gadżety wspierasz drużynę czy nie. Takich jak Ty trochę się znajdzie i dla Was nie ma znaczenia, czy gadżecik sobie kupicie w sklepie SA, TS czy od Józka. Byleby był fajny i wystarczy.
Ale na szczęście stanowicie mniejszość bo jest bardzo wiele osób, którym zależy na tym, żeby wydawane przez nich pieniądze wspomagały drużynę. Oni są wprowadzani w błąd, a pieniądze zamiast płynąć do piłki nożnej płyną gdzie indziej. Dawniej do „ekipy” teraz na inne sekcje. Piłka nożna ma z tego zero. I to jest wyjmowanie pieniędzy z kieszeni.
Odpowiedz cytując