Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22859
Stary 16.01.2020, 18:28
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
AD 1. Rozmywasz. 99% przychodu z gadżetów pochodzi od kibiców „przede wszystkim” piłki nożnej. Kibice „przede wszystkim” innych sekcji po prostu praktycznie nie istnieją.
AD 2. Zaczekajmy parę miesięcy (pewnie do ostatecznego rozwiązania relacji spółka/stowarzyszenie). Postaram się wtedy przypomnieć tego posta i sprawdzimy kto „wie o czym pisze”.
Ad1
O to właśnie mi chodzi. Sklepik w TS Wisła jest wybierany/nie wybierany dlatego, że niby 99.9% kibicuje piłkarskiej Wisle i że to może być kompletnie nic nie znaczącym faktem. ...A tym samym TS Wisla nie "okrada poa kieszeniach".
Zarabiają bo ich asortyment jest lepszy, ładniejszy ciekawszy...itd.
Sam kupuje tam wlasnie z tego powodu. Bija na głowę ofertę z SA co wcale nie oznacza, że jest dobrze. Oba sklepy swoją oferta nie reprezentują godnie takiego klubu jak Wisła Kraków.

Ad2
Ja o niebie Ty o chlebie...

Domyśliłem się.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 16.01.2020 o godz. 21:15.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując