Piknik1906 napisał(a):

AD 1. Rozmywasz. 99% przychodu z gadżetów pochodzi od kibiców âprzede wszystkimâ piłki nożnej. Kibice âprzede wszystkimâ innych sekcji po prostu praktycznie nie istnieją.
AD 2. Zaczekajmy parę miesięcy (pewnie do ostatecznego rozwiązania relacji spółka/stowarzyszenie). Postaram się wtedy przypomnieć tego posta i sprawdzimy kto âwie o czym piszeâ.
|
Ad1
O to właśnie mi chodzi. Sklepik w TS Wisła jest wybierany/nie wybierany dlatego, że niby 99.9% kibicuje piłkarskiej Wisle i że to może być kompletnie nic nie znaczącym faktem. ...A tym samym TS Wisla nie "okrada poa kieszeniach".
Zarabiają bo ich asortyment jest lepszy, ładniejszy ciekawszy...itd.
Sam kupuje tam wlasnie z tego powodu. Bija na głowę ofertę z SA co wcale nie oznacza, że jest dobrze. Oba sklepy swoją oferta nie reprezentują godnie takiego klubu jak Wisła Kraków.
Ad2
Ja o niebie Ty o chlebie...
Domyśliłem się.