luke1906 napisał(a):

W listopadzie i grudniu w 7 meczach dostał łącznie 90minut. Nie wydaje mi się to dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę jaką manianę graliśmy oraz fakt, że nasi napastnicy zdobyli w tym okresie JEDNĄ bramkę - Brożek w Zabrzu.
Nie ma 16 lat, wczoraj skończył 17. Wiem, że miał kontuzję, ale siedząc na ławie czy grając po 10 minut to się do ligowych obciążeń nie dopasuje.
Zobacz sobie ile minut rozegrał rok starszy Karbownik.
|
Karbownik to rocznik 2001
Buksa rocznik 2003
jak ty widzisz rok roznicy to nie mam pytań
