Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85897
Stary 16.01.2020, 15:01
wolfy napisał(a):

@luke1906 - wiesz dlaczego Buksa nie grał dużo w ostanim roku? Przez KONTUZJE (miał kilka).
Skąd Ty w ogóle wziąłeś że Buksa nie dostaje czasu? Grałby więcej gdyby był zdrowy, a liczenie że będzie drugim napastnikiem kiedy on co chwile ma problemy to jakaś abstrakcja.
Będzie grał z uwagi na to że mamy wąską kadrę i przepisy o młodzieżowcu chociażby, poza tym sportowo daje więcej niż np. Zdybowicz. Ale to jest 16-latek.
W listopadzie i grudniu w 7 meczach dostał łącznie 90minut. Nie wydaje mi się to dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę jaką manianę graliśmy oraz fakt, że nasi napastnicy zdobyli w tym okresie JEDNĄ bramkę - Brożek w Zabrzu.
Nie ma 16 lat, wczoraj skończył 17. Wiem, że miał kontuzję, ale siedząc na ławie czy grając po 10 minut to się do ligowych obciążeń nie dopasuje.
Zobacz sobie ile minut rozegrał rok starszy Karbownik.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując