|
A ja obstawiam, że nie odejdzie. Jeśli do klubu przychodzą tacy piłkarze jak Zhukov i Kuveljic, którzy nie tylko mają 'papiery na duże granie' i wielkie nadzieje, jakie wiążą z nimi kibice, ale przede wszystkim udowodnili, że coś już potrafią, to jestem pewien, że zarząd z łatwością go zatrzyma, jeśli tylko oceni, że 'potencjał' nie jest wyobraźnią kibiców i jazdą na plecach brata. Myślę, że jeśli odejdzie, to za rok i za granicę.
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|