FraMat napisał(a):

Nie chcę napisać za dużo.
Jeśli jednak ktoś wierzy, że zarządzać klubem w latach przechodzenia od komuny do dzisiejszych czasów mógł być ktoś z układami komunistycznymi niezwiązany, niech wierzy.
|
Ok. Czyli proba kolejnej afery koperkowej.
Sic