Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85891
Stary 16.01.2020, 12:42
Co wy z tym Buksą? kiedy ostatnio nastolatek dostawał tyle szans co Buksa, w XX wieku? Zluzujcie trochę, mam oczywiście nadzieje, że wkrótce z nim przedłużymy kontrakt, ale ja nie widzę żadnych przesłanek dla których nie miałby tu zostać na dłużej. Do kadry włączony jako 15 latek, pierwsze minuty jako szesnastolatek, w poprzedniej rundzie jak był zdrowy, to regularnie szanse dostawał, więc kompletnie nie rozumiem nad czym wy tu dywagujecie?
on ma nam ekstraklasę ratować czy co? dajcie spokój.
Odpowiedz cytując