|
Jeśli jakimś cudem mielibyśmy grać na 2 napastników to jednym z nich musi być Buksa.
Kilka bramek i może go ktoś weźmie za dobry pieniądz. Skoro taki Klimała (wg wiki raptem 8 goli w ekstraklapie) mógł pójść za 4mln to czemu nie Buksa?
To może być nasza jedyna opcja na wyjście z długów, a jeżeli nie dostanie szansy to za chwilę go tu nie będzie.
the future's uncertain
and the end is always near
|