|
gdzie na forum?to miałoby sens przy pojemności rzędu 15k, kupno biletu/karnetu nie jest jedyną formą wsparcia, jest socios, można sfinansować komuś karnet, pamiątki, była też dobra akcja z koszulkami itd. jakiś czas temu przy kupnie biletu można było dołożyć na Akademię, taka forma też jest dobra.wejściówki na stadion przy tej pojemności powinny zachęcać, i nie ma znaczenia na jakim miejscu jesteśmy, nawet w Top8 nie zeszło by dużo.
|