Dariook napisał(a):

|
No z tymi L4 jest taka zabawa, ze laski sa na kopie w dupe tylko wlasnie zwolnienie lekarskie i prawo pracy trzyma je na liscie. Ostatnia, bodaj z personelu Restauracji u Wislakow.
|
Jeden z dziennikarzy pisał, że była zatrudniona w administracji, a nie jak tu próbujecie wciskać w restauracji. Nie wiem jaki macie w tym cel, zbagatelizować sprawę dalszego zatrudniania osób powiązanych z kryminalistami.