Piknik1906 napisał(a):

Jasne. A wszystkie te gadżety kupili psychofani gimnastyki i fanatycy szachów, żeby się dobrze za szachownicą prezentować.
Brakuje argumentów i dyskutujemy nie odpowiadając. Cóż - rozumiem - jak już ludziom klapki z oczu opadły to ciężko manipulować w świecie faktów.
A tu też będzie ciekawie. Bo z tego co zrozumiałem SA ma poważne wątpliwości co do roli Wisłockiego w tym âpozyskiwaniuâ środków od Socios. Ciekawe co większość Socios pomyśli jak ktoś wreszcie wywali kawę na ławę (to co między zdaniami poszło w wywiadzie traktuję jako lekki pomruk niezadowolenia na razie).
|
AD1.
Nie zrozumieles, nic dziwnego. W sklepiku SA rekinow nie mieli? glownie to szlo

?
AD.2
Chyba nawet nie wiesz o czym piszesz. Srodki na boisko Ap Socios przeznaczylo,tzn zamrozilo na swoim koncie w wyniku glosowaniu jego czlonkow a nie naciskow Wislockiego

TS uzyskał 1mln od MSiT .
Bywaj.