Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22849
Stary 15.01.2020, 16:04
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Jasne. A wszystkie te gadżety kupili psychofani gimnastyki i fanatycy szachów, żeby się dobrze za szachownicą prezentować.

Brakuje argumentów i dyskutujemy nie odpowiadając. Cóż - rozumiem - jak już ludziom klapki z oczu opadły to ciężko manipulować w świecie faktów.



A tu też będzie ciekawie. Bo z tego co zrozumiałem SA ma poważne wątpliwości co do roli Wisłockiego w tym „pozyskiwaniu” środków od Socios. Ciekawe co większość Socios pomyśli jak ktoś wreszcie wywali kawę na ławę (to co między zdaniami poszło w wywiadzie traktuję jako lekki pomruk niezadowolenia na razie).


AD1.
Nie zrozumieles, nic dziwnego. W sklepiku SA rekinow nie mieli? glownie to szlo ?

AD.2
Chyba nawet nie wiesz o czym piszesz. Srodki na boisko Ap Socios przeznaczylo,tzn zamrozilo na swoim koncie w wyniku glosowaniu jego czlonkow a nie naciskow Wislockiego
TS uzyskał 1mln od MSiT .

Bywaj.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.01.2020 o godz. 16:27.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując