Karherop napisał(a):

A kogo mieliby ściągnąć na lewą obronę? Przecież nikt konkretny nie przyjdzie tylko po to by zastępować w razie potrzeby Sadloka.
Tupta to nie jest gość do 1 składu, ale alternatywą na skrzydła. Konkretny napastnik jest podobno dogrywamy.
Natomiast obrońca Herbert Silva (czy jak mu tam) to wydaje się gość który może posadzić Janickiego na lawie.
Okienko które otwiera się 1 lutego oznacza nie mniej, nie więcej też to że zawodnicy dla których Wisła była 2 opcja, stracą możliwość angażu na zachodzie gdzie okienko jest do końca stycznia.
|
Jeżeli dojdzie Hebert i "konkretny napastnik" to oczywiście optyka się zmieni
Tupta z tego co wyczytałem to jakieś sporadyczne występy ma na boku, nie wiem co to za alternatywa? Łapać minuty to może i powinien Buksa, nawet z boku, bo szybkość ma a nie wypożyczony Słowak który ostatni mecz rozegrał w maju. Nie ten czas na takie eksperymenty pod tytułem "może zatrybi"
Z tym zamknięciem okienka to tez tak nie do końca, jeżeli celujemy w darmowych graczy to tacy takze mogą podpisywać umowy po okienku, co najwyzjen bez zgłoszenia do pucharów ale z drużynami grającym w pucharach na wiosnę raczej o zawodników nie rywalizujemy
Zamiana Grabowskiego na Hołownia to klasyczne zamienił stryjek...
W razie czego to prędzej tam Bury pójdzie więc po co wydawać na jego pensje?
Kluczowy jest czas, moim zdaniem sens maja tylko transfery zrobione przed obozem, najłatwiejsze mecze do ugrania punktow są na początku, w lutym, jak ktoś przyjdzie 3.02 to raczej Skowronek go po 2-3 treningach nie wystawi
W ogóle to ciekawi mnie sprawa młodzieżowca, Zukov na ławkę nie przyszedł, liczę że do formy wróci Vukan, Basha to nasz najlepszy zawodnik, w odwodzie jeszcze jest Chuca który zaczynał przypominać piłkarza grając w srodku
Szkoda sadzac 2 z 4 takich graczy na ławie kosztem Pawłowskiego (który z mlodziezowcow fakt faktem wyglądał najlepiej)