sanderuss napisał(a):

Syndrom sztokholmski â stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów lub w ucieczce przed policją.*
*(zaWiki)
|
Idac za twoja definicja, ja bym sie martwil o swoich kumpli na trybunach. Sam w "Wiernosci" chodzisz
