Lvcas napisał(a):

Należy mocno naciskać na TS by ten poszedł na ustępstwa jak najszybciej, ale bez wsparcia mediów, organizacji miejskich i innych, będzie to trudne zdanie.
Dziwi mnie, że Jadczak już odpuścił całkowicie temat.
|
Bo Jadczak ma w dupie Wisle i jej problemy. Ksiazke chcial wypromowac, Pulitzera zdobyc, twoja kase
