Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85873
Stary 15.01.2020, 13:38
Tyle że nic nie da podpisanie umowy między SA a TS jak się nie utrzymamy. Wiem że to było konieczne do funkcjonowania klubu, ale utrzymanie to priorytet i wiadomo o tym nie od dziś. Transfery powinny być dopięte najszybciej jak to możliwe. To że nie mamy kasy teraz oznacza że będziemy mieć ją za 2 miesiące? My musimy punktować od 1 meczu w rundzie a nie od marca czy kwietnia bo może być za późno. Chyba że liczymy na cud.
Kasy to nie będzie dopiero jak polecimy. W zasadzie to nic nie będzie.
Odpowiedz cytując