Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Wiktor_KRK
Banita
Od: 01.2020
Offline
#
22840
15.01.2020, 13:35
Czy było to "frajerstwo" czy nie, to przekonamy się za kilka lub kilkanaście miesięcy.
Wiktor_KRK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wiktor_KRK