Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85872
Stary 15.01.2020, 13:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A kogo mieliby ściągnąć na lewą obronę? Przecież nikt konkretny nie przyjdzie tylko po to by zastępować w razie potrzeby Sadloka.

Tupta to nie jest gość do 1 składu, ale alternatywą na skrzydła. Konkretny napastnik jest podobno dogrywamy.

Natomiast obrońca Herbert Silva (czy jak mu tam) to wydaje się gość który może posadzić Janickiego na lawie.

Okienko które otwiera się 1 lutego oznacza nie mniej, nie więcej też to że zawodnicy dla których Wisła była 2 opcja, stracą możliwość angażu na zachodzie gdzie okienko jest do końca stycznia.
Też tak odbieram ew. wypożyczenie Hołowni. To jest zamiana Grabowski - Hołownia do roli zastępcy Sadloka. Grabowski został zweryfikowany negatywnie, więc gorzej być nie może a Skowronek w niego wierzy.

Oprócz tego oprócz Szoty (zupełnie póki co niesprawdzonego) stanowi alternatywę dla Pawłowskiego jako młodzieżowca, bo na Kamilę już raczej Skowronek nie liczy.

Hebert to gość w miejsce Janickiego i też gorszy być nie może a wręcz daje duże nadzieje na to, że będzie lepszy. Widać było pod koniec rundy, że Skowronek mocno pracuje nad SF a tutaj Hebert może być wartością dodaną.

Co do Tupty nie mam pojęcia - ale jeżeli faktycznie może pograć coś na skrzydle jako zmiennik to czemu nie? Część kontraktu będzie pewnie płacić Werona. W każdym razie jako napastnika bym go nie liczył.

Jeszcze ten napastnik jest konieczny...Tyle że jak sobie przypomnę w jaki sposób trafiali do nas w ostatnim czasie napastnicy, którzy strzelali bramki to tak:
-Ondraszek - zachęcony kominową pensją w końcówce ery Cupiała, zaczął strzelać pół roku przed odejściem.
- Carlitos - przyszedł do nas tylko dlatego, że Mallorca spadła (tam miał już dograne sprawy)
- Kolar - znajomy chorwacki menago, odpalił też po roku i na pół roku

Dlatego w tym przypadku pewnie nie ma wyjścia i trzeba czekać na zamknięcie okienka "europejskiego" o czym pisze Królewski.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując