Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85871
Stary 15.01.2020, 12:56
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem transfery Tupty i Hołownii mocno pocieszające
Oznaczają bowiem, że po ewentualnym spadku przystąpimy do rozgrywek 1 ligi, skoro już teraz robimy transfery pod tym kątem
A kogo mieliby ściągnąć na lewą obronę? Przecież nikt konkretny nie przyjdzie tylko po to by zastępować w razie potrzeby Sadloka.

Tupta to nie jest gość do 1 składu, ale alternatywą na skrzydła. Konkretny napastnik jest podobno dogrywamy.

Natomiast obrońca Herbert Silva (czy jak mu tam) to wydaje się gość który może posadzić Janickiego na lawie.

Okienko które otwiera się 1 lutego oznacza nie mniej, nie więcej też to że zawodnicy dla których Wisła była 2 opcja, stracą możliwość angażu na zachodzie gdzie okienko jest do końca stycznia.
Odpowiedz cytując