Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22836
Stary 15.01.2020, 12:29
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Kogo się pozbyto? Imiennie? Nie kogo zebrał prokurator, ale kogo władze TS się same pozbyły?
Przypomnę, ze UBecki towarzysz LMM nadal zarządza z tylnego siedzenia?
Co to oznacza?

He,he, he.... pelikanki.
Wystarczy zwykłe zgłoszenie do ZUS, który może zweryfikować zasadność L4 w ciągu 5 minut.
Jednak, skoro nie ma woli (za to może jest lęk przed ich partnerami, lub współpraca z nimi) to jasne, że się nie da.

Taaaaaa... i wianki na głowach?
Co to, k...a za zmiany?

faktycznie.
Szkoda czasu na rozprawianie o "zmianach w TS". Nie ma żadnych.

Tag długo jak LMM ma tam coś do powiedzenia (choćby nieformalnie) to dla mnie organizacja mafiowsko-ubecka.
Nie dziwię się, że sąsiadka dalej grzeje temat ubeckości.
Michlowicz , Kwaśniewski...



Ślepy nigdy nie ujrzy wschodu słońca. Czuje, że robi się cieplej jednak widzi tylko ciemnosc.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując