FraMat napisał(a):

Kogo się pozbyto? Imiennie? Nie kogo zebrał prokurator, ale kogo władze TS się same pozbyły?
Przypomnę, ze UBecki towarzysz LMM nadal zarządza z tylnego siedzenia?
Co to oznacza?
He,he, he.... pelikanki.
Wystarczy zwykłe zgłoszenie do ZUS, który może zweryfikować zasadność L4 w ciągu 5 minut.
Jednak, skoro nie ma woli (za to może jest lęk przed ich partnerami, lub współpraca z nimi) to jasne, że się nie da.
Taaaaaa... i wianki na głowach?
Co to, k...a za zmiany?
faktycznie.
Szkoda czasu na rozprawianie o "zmianach w TS". Nie ma żadnych.
Tag długo jak LMM ma tam coś do powiedzenia (choćby nieformalnie) to dla mnie organizacja mafiowsko-ubecka.
Nie dziwię się, że sąsiadka dalej grzeje temat ubeckości.
|
Michlowicz , Kwaśniewski...
Ślepy nigdy nie ujrzy wschodu słońca. Czuje, że robi się cieplej jednak widzi tylko ciemnosc.