silver03 napisał(a):

|
Nie można by napisać, porównanie delikatnie ujmując kretyńskie i niesmaczne. Sugeruję unikać "wycierania mordy" TS'u Kubą, bo uzyskasz raczej efekt odwrotny od założonego.
|
A kto sobie mordę wyciera? Zluzuj teksty jak nie ogarniasz czemu to napisałem.
O matko boska ! On o Kubie zle pisze! Zesraj sie jeszcze na środku pokoju.