Dariook napisał(a):

|
Co oznacza rozliczyc sie z przeszloscia ? Czy pozbyto sie tych osob ?
|
Kogo się pozbyto? Imiennie? Nie kogo zebrał prokurator, ale kogo władze TS się same pozbyły?
Przypomnę, ze UBecki towarzysz LMM nadal zarządza z tylnego siedzenia?
Co to oznacza?
Dariook napisał(a):

|
TAk, Kobiety na L4? ..nic nie zrobisz, prawo pracy.
|
He,he, he.... pelikanki.
Wystarczy zwykłe zgłoszenie do ZUS, który może zweryfikować zasadność L4 w ciągu 5 minut.
Jednak, skoro nie ma woli (za to może jest lęk przed ich partnerami, lub współpraca z nimi) to jasne, że się nie da.
Dariook napisał(a):

|
Sklep odmieniony , sale pomalowane
|
Taaaaaa... i wianki na głowach?
Co to, k...a za zmiany?
Dariook napisał(a):

|
..Noz ....a chlopie ogarnij temat zamiast .......ic takie bzdury. Szkoda naszego czasu.
|
faktycznie.
Szkoda czasu na rozprawianie o "zmianach w TS". Nie ma żadnych.
Dariook napisał(a):

Udowodnij mi, ze w TS to te same stare uklady i na koniec ze to proba utrzymania przez nich wladzy 
Jesli mi tego nie potrafisz udowodnic to sorki ale to BELKOT! Manipulacja.
|
Tag długo jak LMM ma tam coś do powiedzenia (choćby nieformalnie) to dla mnie organizacja mafiowsko-ubecka.
Nie dziwię się, że sąsiadka dalej grzeje temat ubeckości.