Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22827
Stary 15.01.2020, 09:00
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Na L4 znajduje się również Dorota Gburczyk prywatnie przyjaciółka (może już teraz dawna) Marzeny Sarapaty?

Bo z tego co mi się wydaje, jest w zarządzie TS Wisła a co za tym idzie jej głos wpływa na losy (dialog/porozumienie) Wisła SA.
Trudno mi się odnieść do prywatnych relacji Doroty. Nie posiadam wiedzy o jej prywatnym życiu. Może tak być jak mowisz.

Nie wydaje Ci się to troszkę głupie? Równie dobrze by można napisać, że Kuba był w bardzo dobrej relacji z Sarapata jak również z osobami sterujacymi SKWK. Często wspierał ich osobiście i finansowo.

Czy taka płaszczyzna dyskusji jest OK?
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.01.2020 o godz. 09:04.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując