Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22824
Stary 15.01.2020, 00:53
czaro napisał(a):Wyświetl post
A trzy: jeśli dobrze rozumiem, Wisłę powinien w ciągu 12 miesięcy przejąć podmiot, który a) gwarantuje adekwatne (wysokie) nakłady, b) zgodzi się na warunki TS, c) zapewni jedność w wiślackiej rodzinie. I to ja przedstawiłem utopię?
Oczywiscie ze nie, Dariook wali farmazony.

Swoja droga dziwne ze teraz tak bardzo jednoczy wszystkich wokol wspolnego ratowania TSu.

Jakis czas temu bez wahania byl w stanie podzielic kibicow.

Hmmm?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując