czaro napisał(a):

|
A trzy: jeśli dobrze rozumiem, Wisłę powinien w ciągu 12 miesięcy przejąć podmiot, który a) gwarantuje adekwatne (wysokie) nakłady, b) zgodzi się na warunki TS, c) zapewni jedność w wiślackiej rodzinie. I to ja przedstawiłem utopię?
|
Oczywiscie ze nie, Dariook wali farmazony.
Swoja droga dziwne ze teraz tak bardzo jednoczy wszystkich wokol wspolnego ratowania TSu.
Jakis czas temu bez wahania byl w stanie podzielic kibicow.
Hmmm?