|
I kolejny oderwany od rzeczywistości komentarz.
Powiem dosadnie : nawet za Cupiała nie widziałem całkowicie skompletowanej kadry na dzień 14 stycznia.
Sorry, ale ni chuja. Nie mamy ani dużej kasy, ani mocnej pozycji negocjacyjnej - spodziewam się transferów JAK ZWYKLE w trakcie trwania obozu lub nawet po nim. NORMALKA.
Darujcie sobie te durne komentarze tak wcześnie.
|