Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85865
Stary 14.01.2020, 22:35
I kolejny oderwany od rzeczywistości komentarz.


Powiem dosadnie : nawet za Cupiała nie widziałem całkowicie skompletowanej kadry na dzień 14 stycznia.
Sorry, ale ni chuja. Nie mamy ani dużej kasy, ani mocnej pozycji negocjacyjnej - spodziewam się transferów JAK ZWYKLE w trakcie trwania obozu lub nawet po nim. NORMALKA.


Darujcie sobie te durne komentarze tak wcześnie.
Odpowiedz cytując