Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22819
Stary 14.01.2020, 20:51
@wolfy - ja też nie jestem w socios i też nie chodzi o kasę ale też nie chodzi o samą inicjatywę.Bo ta jest zacna i uwierz mi. Tam zdecydowana większość jest za SA więc nic co by godziło w piłkarską Wisłę - nie przejdzie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując