Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22816
Stary 14.01.2020, 20:01
wolfy napisał(a):
Mnie stać dać więcej niż 50 zł, ale zwyczajnie Socios nie ufam. Głównie dlatego że nadają tam ton ludzie o poglądach takich jak Ty.

Zważywszy, że Socios rozlicza się z każdej złotówki i praktycznie wszystko idzie do S.A. (poza marginalnymi kosztami) to śmieszna argumentacja.


Nie dajesz, bo ci szkoda dać.


I tyle w temacie.
Odpowiedz cytując