wolfy napisał(a):
|
Mnie stać dać więcej niż 50 zł, ale zwyczajnie Socios nie ufam. Głównie dlatego że nadają tam ton ludzie o poglądach takich jak Ty.
|
Zważywszy, że Socios rozlicza się z każdej złotówki i praktycznie wszystko idzie do S.A. (poza marginalnymi kosztami) to śmieszna argumentacja.
Nie dajesz, bo ci szkoda dać.
I tyle w temacie.