|
To okienko transferowe w naszym wykonaniu wygląda jak na razie słabo, a jest najważniejsze od kilkudziesięciu lat, bo walczymy o utrzymanie. Kadra jest wąska co było widać w poprzedniej rundzie, przyjdą kontuzje, kartki i co zrobimy?
Szkoda Peszko, bo gwarantował pewny poziom, umiejętności i doświadczenie, które jest nam potrzebne w walce o utrzymanie.
Młokosów to można ogrywać jak ma się zapewniony pewny ligowy byt, a my jesteśmy w innym miejscu, To nie czas na eksperymenty i ściąganie młodych.
Nadal brakuje napastnika i obrońcy. Kadra powinna być już w komplecie- zamknięta przed zgrupowaniem, bo potem znowu będą narzekania, że ktoś się nie zaaklimatyzował, odstaje fizycznie czy nie ma zgrania z resztą drużyny.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 14.01.2020 o godz. 15:24.
|