Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22806
Stary 14.01.2020, 13:59
Dariook napisał(a):Wyświetl post
JA nie rozumiem jak mozna dokonywac wyboru, mniejszego zla. Trzeba tak dzialac aby zawsze byla jedna Wisla.
Obecnie nie ma jednej Wisły, ponieważ istnieją dwie Wisły, które mają rozbieżne interesy, które na tym etapie nie są do pogodzenia w ramach jednego organizmu. Można udawać, że tak nie jest, zaklinać rzeczywistość, że była, jest i powinna istnieć jedna Wisła, tyle że to będzie obrażanie się na stan faktyczny. Jakiegoś wyboru dokonać trzeba, bo tej prowizorki nie da się trzymać w nieskończoność.

Łatwo jest opowiadać bajki o tym, jak byłoby fajnie, gdyby wszyscy byli piękni, bogaci i zjednoczeni, ale co to wnosi? Oprócz tego, że przypomnimy sobie emocje z dzieciństwa...

Oczywiście można też, żeby pozbyć się przykrej konieczności wyboru mniejszego zła, jedynie przyglądać się temu, jak prędzej czy później SA upadnie. W imię jednej Wisły.
Odpowiedz cytując