Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22804
Stary 14.01.2020, 13:34
@Dariook

Moglbys juz przestac jechac na emocjach, rozumiem ze okopales sie po stronie TS pare lat temu i tak tkwisz, jednak z perspektywy czasu powinno byc ci choc troche glupio po tych wszystkich momentach w ktorych stales murem za TSem.

Zrozum ze zwykly kibic chce odrebnosci SA od TS, przejrzystosci i zaufania do wladz ktore to beda ciagnac.

Nie wiem, moze przemawia przez Ciebie zwykla zawisc ze pilka ma potencjal i moze sobie lepiej poradzic niz szachisci ktorzy dla Ciebie sa rownie wazni.

Tak jak ktos wspomnial i czy tego chcesz czy nie 90% (lub wiecej) to pilka, wszystkim innym TS moze sobie rzadzic a Wislocki majac czas moze ogarnie inne sekcje podobnie jak akademie ?
Sam nie masz zaufania do swoich?

SA bez TS sobie poradzi, pytanie jak poradzi sobie TS bez SA?

Na szczescie ludzie juz sie nie dadza kolejny raz omamic kumatym z TS (jak chocby z Bednarzem czy Marzenka) i w tym pokladam najwieksza nadzieje na lepsze jutro, glosy jak Twoj znikna mam nadzieje juz w niedalekiej przyszlosci.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując