Dariook napisał(a):

|
A przepraszam, po czym wogole wnioskujesz, ze oni beda/nie beda pakowac swojej kasy ? Bo z tego co mi wiadomo to jedyna rzecza jaka zaplacili z wlasniej kieszeni jest dotacja na Polin (sic)
|
Czytałeś wywiad z Jażdżyńskim?
Jeśli tak to w którą część opisującą ich nakłady nie wierzysz?
Jeśli nie to może jednak warto?