Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22795
Stary 14.01.2020, 00:36
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A przepraszam, po czym wogole wnioskujesz, ze oni beda/nie beda pakowac swojej kasy ? Bo z tego co mi wiadomo to jedyna rzecza jaka zaplacili z wlasniej kieszeni jest dotacja na Polin (sic)
Czytałeś wywiad z Jażdżyńskim?

Jeśli tak to w którą część opisującą ich nakłady nie wierzysz?

Jeśli nie to może jednak warto?
Odpowiedz cytując