Książę Palownik napisał(a):

|
Zdaje się, że już napisał po czym wnosi. Jeśli dalej będa tam mącić dyletanci z TSu to żaden z Trójki tam swojej kasy nie właduje. I prawdopodobnie nikt inny nie wprowadzi do Wisły poważnej, dużej kasy.
|
No to wlasnie zapytalem, po czym wnosicie, ze ktos z nich wrzuci wlasna kase, pozyczki sie nie licza
Bardzo proste pytanie. Nosz k...prosciej nie potrafie .