czaro napisał(a):

|
To jest bardzo ciekawa kwestia, bo w socios pierwszoplanowymi postaciami mogą być fachowcy, a nie chuligani/amatorzy, ale żeby tak się stało 1) fachowcy musieliby chcieć poświęcić swój czas, którego zazwyczaj nie mają/który sobie cenią, 2) musieliby być regularnie wybierani przez członków stowarzyszenia do zarządu (albo przynajmniej ich głos powinien się w stowarzyszeniu liczyć). Pytanie nie tylko, czy to możliwe, ale czy ma sens.
|
Socios służy do zbierania pieniędzy i przekazywania ich na konkretne, wybrane w przeprowadzonym głosowaniu, cele.
Jakiej klasy fachowców potrzeba do zarządzania Socios? Doktorat i sześć fakultetów w połączeniu z trzydziestoma latami praktyki?
