Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22775
Stary 12.01.2020, 20:50
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Panowie ale skąd Wy możecie mieć wiedzę o kompetencjach ludzi zrzeszonych w Socios?Skąd wiecie kogo to stowarzyszenie ma w szeregach,z jakim doświadczeniem i wykształceniem?
To jest bardzo ciekawa kwestia, bo w socios pierwszoplanowymi postaciami mogą być fachowcy, a nie chuligani/amatorzy, ale żeby tak się stało 1) fachowcy musieliby chcieć poświęcić swój czas, którego zazwyczaj nie mają/który sobie cenią, 2) musieliby być regularnie wybierani przez członków stowarzyszenia do zarządu (albo przynajmniej ich głos powinien się w stowarzyszeniu liczyć). Pytanie nie tylko, czy to możliwe, ale czy ma sens. Ale to zupełnie nie moja sprawa.

Wracając do tematu, wszystko wskazuje, że dostatecznych kompetencji nie mają też w TS. I tak, niezależnie od tego, czy p. Wisłocki przygotowywał umowę czy nie, to ją podpisywał, a więc przeczytał, uznał, że zrozumiał i zgodził się na warunki.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując