Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22753
Stary 12.01.2020, 02:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
To napisz konkretnie co było przed rządami Wisłockiego, skoro wiele z tych rzeczy już istniało. Napisz ilu było trenerów, jak wyglądał cały sztab szkoleniowy, program klubów partnerskich, gdzie trenowały roczniki i inne rzeczy o których wspomniałem. Co miał zrobić więcej, konkrety. "Ot udało mu się wydać więcej pieniędzy, które mu ktoś dał" - zmarnował je, miał je oddać, bo nie rozumiem?

O czym w drugiej części piszesz, to już Bóg raczy wiedzieć. Nikogo nie wychwalam, nie wynoszę pod niebiosa, wskazuję tylko, że wykonano jednak kawałek dobrej roboty w czasach szefowania Wisłockiego w AP (i nie zaprzeczam, że wiele rzeczy powinno się zrobić lepiej). Chcesz, to napisz zarzuty jakie masz do AP, do Wisłockiego konkretnie, ja poproszę żeby się do tego odniesiono.
Serek, takimi swoimi wypowiedziami tylko odpychasz forumowiczów od Socios. Nie broń tego dyletanta.
Nikoś Dyzma vel Wisłocki nie potrafił ogarnąć gwiazki, a tutaj niby pasmo sukcesów? Ile tych sukcesów nie miałoby miejsca gdyby na jego miejscu nie był inny słup?
Odpowiedz cytując