serek.c2 napisał(a):

To napisz konkretnie co było przed rządami Wisłockiego, skoro wiele z tych rzeczy już istniało. Napisz ilu było trenerów, jak wyglądał cały sztab szkoleniowy, program klubów partnerskich, gdzie trenowały roczniki i inne rzeczy o których wspomniałem. Co miał zrobić więcej, konkrety. "Ot udało mu się wydać więcej pieniędzy, które mu ktoś dał" - zmarnował je, miał je oddać, bo nie rozumiem?
O czym w drugiej części piszesz, to już Bóg raczy wiedzieć. Nikogo nie wychwalam, nie wynoszę pod niebiosa, wskazuję tylko, że wykonano jednak kawałek dobrej roboty w czasach szefowania Wisłockiego w AP (i nie zaprzeczam, że wiele rzeczy powinno się zrobić lepiej). Chcesz, to napisz zarzuty jakie masz do AP, do Wisłockiego konkretnie, ja poproszę żeby się do tego odniesiono.
|
Serek, takimi swoimi wypowiedziami tylko odpychasz forumowiczów od Socios. Nie broń tego dyletanta.
Nikoś Dyzma vel Wisłocki nie potrafił ogarnąć gwiazki, a tutaj niby pasmo sukcesów? Ile tych sukcesów nie miałoby miejsca gdyby na jego miejscu nie był inny słup?