Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22748
Stary 11.01.2020, 23:02
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Piszę o ostatnich latach pracy w TS nad akademią, a nie jedynie o czasach, w których "szefuje" jej Wisłocki. Jeśli jednak tylko ten okres brać pod uwagę, to zaprzeczysz, że sztab szkoleniowy został znacznie powiększony, że zatrudniono psychologów, fizjoterapeutów, poprawiono warunki treningowe, udało się w końcu zdobyć dofinansowanie do budowy boiska, rozbudowano program klubów partnerskich? To wszystko nie miało miejsca?.
Ależ miało, choć nie w takiej skali jak piszesz bo wiele z tych rzeczy gdy zostawał „szefem” już było. Wisłocki dostał (nie zarobił, zorganizował tylko sobie wziął z SA) dodatkowe kilkaset tysięcy złotych rocznie i za to zrobił to co piszesz oraz spłacił długi. Normalna, niezbyt skomplikowana operacja. Miło, że nie wyprowadził jak koledzy, ale powód do żadnej wyjątkowej chwały to nie jest. Ot udało mu się wydać więcej pieniędzy, które mu ktoś dał.

Ty regularnie wychwalasz wielki wkład Wisłockiego, a w tych warunkach to powinna być norma. No chyba, że Ty wychwalasz to, że w przeciwieństwie do kolegów ekipy z którymi wspólnie władzę nad TSem przejmował „mógł, a jednak nie ukradł”. Ale jeśli tak to ja mam jednak inne standardy i to jest minimum. Chwalić można za coś więcej. A wychwalać i rzucać jako koronne argumenty jak Ty masz w zwyczaju, to już zupełnie nie ma czego.
Odpowiedz cytując