|
"Czym bardziej podkreśla swoją neutralność tym mocniej staje się stronniczy." To chyba najlepszy powód do tego, żeby już nie ruszać tego tematu, bo dyskutanci już tak okopali się na twardych stanowiskach, że co nie napiszesz, to zaraz musisz udowadniać, że nie jesteś wielbłądem.
|