serek.c2 napisał(a):

|
Nie przekazujemy środków bezpośrednio do AP, więc raczej podstaw do kontrolowania nie mamy.
|
Tak, ale środki idą przez S.A. Są to pieniądze kibiców, więc macie moralne prawo naciskać zarząd TS składał przed kibicami raport na bieżąco.