serek.c2 napisał(a):

Tu chodzi o struktury - z niczego zbudowano całkiem nieźle działającą akademię. I jak ktoś pisze, że decyzją o braku gwiazdki pogrzebano kilka lat pracy, to ja się z tym po prostu nie zgadzam. Owszem, to dla mnie niezrozumiałe i niewytłumaczalne uchybienie, ale to nadal tylko jedna z wielu spraw związanych z AP. Na sukcesy szkoleniowe trzeba poczekać, ale to już raczej kwestia doboru trenerów, strategii szkoleniowej i to pewnie przejdzie jakieś zmiany pod skrzydłami SA.
Żeby znowu nie być posądzonym o wspieranie TS, to jasno stawiam sprawę - AP powinna trafić do SA jak najszybciej, w całości.
|
Takie pytanie. Czy zarząd Socios przewiduje kontrolowanie tego, jak wydawane są pieniądze w Akademii piłkarskiej?