Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22722
Stary 11.01.2020, 02:19
South napisał(a):Wyświetl post
Wielu kibiców zdążyło już zmieszać z błotem Wisłockiego przez tą wypowiedź . Dlatego radzę do wszystkich rewelacji z jednej jak i z drugiej strony podchodzić z dystansem.
Strasznie biedny ten Wisłocki. Pewnie bym mu współczuł, no ale przygotowywał unowę z Vanną Ly, mimo zapowiedzi nie doszło do zmian personalnych w TS, skopromitował się wnioskiem o gwiazdkę dla Akademii i próbuje wycisnąć z SA pieniądze co może się zakończyć jej upadkiem, kiedy ratownicy oduszczą.
Poza tym każda jego wypowiedź to wizerunkowy strzał w kolano.

Jednak mu nie współczuję, bo to mocno podejrzana postać która aktualnie mocno bruździ. Ew. muppet sterowany z tylnego siedzenia. Nie wiem nawet co gorsze...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując