wściekłe pięści węża napisał(a):

Poprzedni prezes TSu, to też poprzedni prezes SA. Dlaczego więc TS jest winny wg Ciebie, a SA już nie?
Bo moim zdaniem winni są Dukat i Sarapata, a nie TS.
|
Wisłocki był w zurychu. On przygotował umowe. Sam to przyznał. Wiedział co tam jest i co się kroi.tak samo odpowiada za szkody wizerunkowe Wisły jak Marzenka i Dukat.
Do tego jeszze brak certyfikatu gdzie to on ma zwierzchnictwo nad swoimi praconikami. Śmiech na sali. Narobił syfu i został prezesem TS i dalej robi syf i zament.