Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85841
Stary 10.01.2020, 23:43
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Poprzedni prezes TSu, to też poprzedni prezes SA. Dlaczego więc TS jest winny wg Ciebie, a SA już nie?

Bo moim zdaniem winni są Dukat i Sarapata, a nie TS.

Wisłocki był w zurychu. On przygotował umowe. Sam to przyznał. Wiedział co tam jest i co się kroi.tak samo odpowiada za szkody wizerunkowe Wisły jak Marzenka i Dukat.
Do tego jeszze brak certyfikatu gdzie to on ma zwierzchnictwo nad swoimi praconikami. Śmiech na sali. Narobił syfu i został prezesem TS i dalej robi syf i zament.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując