Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
85838
10.01.2020, 17:05
Czy kazdy temat na tym forum bedzie sie zmienial w dyskusje dotyczaca TS vs SA? To sie robi meczace, jest od tego temat wiec moze tam o tym dyskutujcie?
Dzinus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzinus
Znajdź inne posty napisane przez Dzinus