master17 napisał(a):

|
Kto robił cięcia w dziale scoutingu ?
|
Nie jest ważne kto, ale dlaczego. Już zapomniałeś co się działo rok temu? Dlaczego brakuje pieniędzy?
Możesz rżnąć głupa i czepiać się mnie personalnie ale prawdy nie zakryjesz: to TS odpowiada za aktualną sytuację finansową. Raz, bo jego poprzedni prezes okradał Wisłę, dwa - bo grając na przeczekanie uniemożliwia jakiekolwiek dokapitalizowanie klubu. Gdyby nie to że ratownicy komunikują problemy z TS-em większość kibiców żyłaby w nieświadomości. To by na pewno pasowało Wisłockiemu, ale nikt nie będzie się kopał z koniem, ani tym bardziej brał na siebie winę za upadek Wisły.
I ma się to nijak do Twojego zarzutu że nie ma żadnej listy. Skąd masz te informacje?
Nie mam zamiaru Cię przepraszać za to że się myliłem co do TS - teraz już wiem że to złodzieje, w co wcześniej mi do głowy nie przychodziło.