|
Ja się trochę dziwie, że Kubie nie udało się jakichś kontaktów uruchomić. Wiadomo, że do nas nikt klasowy nie przyjdzie ale myślę, że z szerokiej kadry jakiegoś dobrego zespołu można by kogoś na te pół roku wypożyczyć. Przynajmniej granie miałby zapewnione.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|